Muziek
De singles van deze week zijn van SVÄVA, Alumna, Metronomy, Ting Things en Zella Day. Droompop uit Nederland, jaren ’60-‘70 muziek en indie pop rock uit Engeland en een Amerikaanse singer-songwriter. Weer een mooi gezelschap op de maandag!
De singles van deze week zijn van SVÄVA, Alumna, Metronomy, Ting Things en Zella Day. Droompop uit Nederland, jaren ’60-‘70 muziek en indie pop rock uit Engeland en een Amerikaanse singer-songwriter. Weer een mooi gezelschap op de maandag!
Thom Yorke flikt het weer! Zijn tweede soloplaat Tomorrow’s Modern Boxes is per direct te downloaden via een betaalde vorm van de welbekende Bittorrtent-techniek.
Onlangs verscheen album #8 van de Amerikaanse rockband Spoon. They Want My Soul is een zeer aangename aanvulling op de toch al niet mis te verstane discografie van de band. Één van de hoogtepunten van het huidige muziekjaar!
Het Crossing Border festival heeft zaterdag de Nederlandse band Daryll-Ann bevestigd. De band staat op zaterdag 15 november in originele bezetting op het Crossing Border podium.
Op de Deense rockers van The Raveonettes na, staan er alleen maar Amerikanen in de Singles van week 39. We trappen de week af met de gitaren van Jack White, Pixies, Spoon, Interpol en dus The Raveonettes.
Het Britse indietronica trio dat in 2012, toen nog als kwartet, wereldwijd de muziekcritici met het album An Awesome Wave eensgezind maakte en bejubeld werd is terug! Lost het nieuwe album This is all Yours de hoge verwachtingen in?
De Deense formatie The Asteroids Galaxy Tour, bestaande uit Mette Lindberg en Lars Iversen hebben deze week hun derde album Bring Us Together uitgebracht. Producer en schrijver Lars Iversen komt met een verfrissend nieuwe Asteroids geluid.
Het derde album van The Drums was er bijna niet geweest. Gitarist Connor Harwick verliet in 2010 de band. De periode van verdriet en frustratie dreef de overige twee bandleden nader tot elkaar en het album Encyclopedia is daar het resultaat van.
Vorige week verscheen de vijfde plaat van de New Yorkse rockers Interpol, genaamd El Pintor. Na hun optreden afgelopen zomer op Best Kept Secret, komen ze ter promotie van het nieuwe album begin volgend jaar terug naar Nederland!
Damien Rice komt op 27 oktober naar Nederland voor een optreden in het Amsterdamse theater Carré. De kaartverkoop start aanstaande vrijdag.
Een van de zekerheden die je op ZUBB elke week voorgeschoteld krijgt is de rubriek De Singles. Deze week een eclectische selectie bestaande uit drum&bass, soul, hiphop en indie. Begin je (werk)week goed met dit vijftal nieuwe en frisse muziek.
Zaterdag 20 september vindt in de Amsterdamse Melkweg de vierde editie van het North Sea Surf Festival plaats, het grootste festival in Noordwest Europa dat volledig in het teken staat van instrumentale surfmuziek.