Muziek
We gaan het over muziek hebben en wel over: Cosmo Sheldrake, Mutya Keisha Siobhan, Ásgeir, Die Antwoord en Mayer Hawthorne. Vavavoom!
We gaan het over muziek hebben en wel over: Cosmo Sheldrake, Mutya Keisha Siobhan, Ásgeir, Die Antwoord en Mayer Hawthorne. Vavavoom!
Deze ZUBBday geen diepgravend filosofisch thema, diepe gedachten in prachtige singer/songwriter nummers, maar simpelweg een zomerse selectie om de opmars naar, een dag op of de avond na het strand met extra warme vibes te ondersteunen.
Zaterdag 10 augustus is de 36e editie van het muziekfestival Waterpop in het Hofpark in Wateringen. Een gevarieerde line-up met voor ieder wat wils op de podia. Maar ook buiten de muziek valt er genoeg te zien en doen.
“Attentie, attentie! Of alle Engelse muziekhaters deze wekelijkse column alstublieft voor vandaag links willen laten liggen!” Deze week namelijk louter Engelse muziek met Franz Ferdinand, David Bowie, Babyshambles, Dizzee Rascal en the Vaccines.
De Britse indie band The Boxer Rebellion bracht onlangs op het eigen label hun vierde album ‘Promises’ uit. Ter promotie van dit album komt de band in september voor een drietal concerten naar Nederland in Paradiso, Doornroosje en Breda Barst.
Met het (zomer)weer zit het ondertussen wel goed in Nederland. Reden genoeg om er een Holiday Mixtape in te gooien deze week. Van de 10cc tot Allah-Las en van Madonna tot Warpaint.
Het Jam de la Creme Festival gaat zo beginnen. De ZUBB Sessions zijn opgenomen en wij zijn er klaar voor. Voor degene die niet bij het festival zijn hierbij een filmpje. Verslag van het festival kan je uiteraard hier op ZUBB lezen.
Strandpaviljoen Buiten geeft een klein, gratis zomerfestival. De zomer kent nog niet genoeg festivals en zal even moeten worden aangedikt. Muziek, BBQ’s, strand en warmte van intrigerende kampvuren zijn de ingrediënten van de Buiten kampvuur sessies.
Dit jaar vindt Songbird maar liefst op twee dagen plaats. Zowel zaterdag 23 als zondag 24 november staat De Doelen vol met singer-songwriters. Tot nu toe zijn o.a. Valerie June, Tessa Rose Jackson, Matt Simons en Tom Odell bevestigd.
Het Amsterdamse singer/songwriter duo Vonder & Bloom heeft een nieuwe spectaculaire locatie waar ze deze zomer met hun mini woonkamer neerstrijken. Vanaf 17 juli zullen ze deze zomer dagelijks de “Dagwacht” houden bij het Rijksmuseum.
Het collectief zal 5 dagen, 3 uur per dag jamsessies verzorgen waar de line-up van het Sziget Festival aan deel zal nemen. Jam de la Crème gaat met 35 man en zal middels Jam de la Crème TV dagelijks verslag doen.
De brug over de Donau, die het centrum met het prachtige achttiende-eeuwse Fort verbindt, stroomt rond tien uur ‘s avonds vol. In een stoet lopen duizenden festivalgangers gestaag richting de grote borden Ulaz Exit (Ingang Exit).