Muziek
Het feest van het jaar staat weer voor de deur voor alle ongetemde zielen onder ons. Ongetemd weet waar het om draait. Gewoon gek doen met eigen meute! De aankomende editie is op 5 april met o.a. DJ Remy, Piñata en De Kraaien.
Het feest van het jaar staat weer voor de deur voor alle ongetemde zielen onder ons. Ongetemd weet waar het om draait. Gewoon gek doen met eigen meute! De aankomende editie is op 5 april met o.a. DJ Remy, Piñata en De Kraaien.
Afgelopen zaterdag 30 maart lieten de mannen van Hurts een uitverkochte Melkweg van een ijzersterke set genieten. Met gloednieuwe stevige nummers liet het duo er geen gras over groeien tot groot genoegen van het enthousiaste publiek.
Vergeet je analoge klok niet een uurtje vooruit te zetten! Als je dat gedaan hebt neem dan even de tijd voor de nieuwe singles column van week 14 met The Boxer rebellion, Gold & Youth, Cold War Kids en Vampire Weekend.
De Mixtape van deze Paaszondag staat volledig in het teken van de lekkerste radiohits uit Australië, Nieuw-Zeeland, Amerika, Engeland en Nederland. Oftewel: Back On the Street Again na ruim drie maanden weg te zijn geweest.
Ik heb ze een paar weken terug in Rotterdam bij Perron gezien en het was zeer de moeite waard. Met Koninginnedag ga ik ze weer zien, nu al zin in. Dan wel met een zonnetje hopelijk! Daarom deze Zonnedans van de heren.
Met de laatste toevoegingen van Goose, Terribly Overrated Youngsters, Drenge, Public Service Broadcasting, Rina Mushonga en Orlando is het programma van Motel Mozaïque 2013 compleet. Het festival vindt plaats op 5 & 6 april.
Afgelopen dinsdag 26 maart stond het Britse indie rock bandje Clock Opera in een stampvol Bitterzoet. Met een knallende set van een uur, liet de band zien dat het knusse poppodium in Amsterdam eigenlijk te klein is voor het viertal.
Afgelopen zondag was er in BIRDweer een Breakfast Club concert met dit keer Zara McFarlane. Samen met haar band gaf ze een intiem optreden. Een leuk gevarieerd verwachtingsvol publiek, zat klaar voor deze bijzondere dame.
Ruud is even druk, en niemand kijkt, dus ik gooi stiekem deze stuurloze guerillacolumn in het hoenderhok. De meeste zijn niet eens Echte Singles. Muhahaha! Met Herman Düne, Royce Wood Junior, Cosmo Jarvis, There Must Be A Place en Scroobius Pip.
Met Delta Machine levert Depeche Mode een ijzersterke plaat aan die zeker door de fanbase zal worden gewaardeerd. Het mooie aan de muziek van de groep is dat het nooit uit de mode is, ze gaan altijd hun eigen gang. Een aanrader!
Een avond editie van de ZUBBday Mixtape op deze lentedag. Droom weg met deze heerlijke klanken en waan je op een strand. De geur van brandend hout, een warm briesje kust je enkels en je vrije hand in die van je geliefde.
Het optreden van BRMC in Paradiso begint ingetogen. ‘Fire Walker’, de eerste track van ‘Specter At The Feast’, lijkt te zijn gemaakt om een liveshow mee te beginnen. Het is een duister, opbouwend en onheilspellend nummer.