Pop Arts Festival 2016

16 februari 2016, 18:51 | Jeroen

Van donderdag 14 tot en met zondag 24 april 2016 presenteren Theater Bellevue, De Krakeling, Ostade A’dam en Feikes Huis de zevende editie van het Pop Arts Festival.

Het Pop Arts Festival vindt plaats in Theater Bellevue, Jeugdtheater de Krakeling, Ostade A’dam, de Brakke Grond en op buitenlocaties. Dit jaarlijkse poppen- en objecttheaterfestival pakt twee weken lang groots uit.

Naast Nederlandse groepen als Urland, Het Filiaal, Het Houten Huis, Ulrike Quade Company, Feikes Huis, Peter Zegveld en BonteHond presenteert het festival jonge makers als Firma Draak en Vincent Brons en internationale voorstellingen van Amit Drori, Pickled Image, Agrupación Señor Serrano, TOF Theatre, Compagnia Unterwasser, Tuning People en Compagnie Gare Centrale.

Een vol programma met bijna 30 voorstellingen uit Nederland, Spanje, Italië, België, Engeland en Israël. Daarnaast trakteert Pop Arts publiek en professionals op een rijk gevuld randprogramma.

Tien dagen lang een mix van live videoclips, bizarre objecten, miniatuur objecttheater, bloedstollende ‘drive-in-movies’ in een ondergrondse parkeergarage, klanksculpturen van wegwerpmateriaal, fysieke komedies met poppenspel, internauten in cyberspace en digitale utopie, multimedia muziektheater, surrealistisch sprookjes met levensechte poppen en objecten en meer. Met als thema: PUPPET MEETS ROBOT. Waar raakt de menselijke hand de digitale vooruitgang? Wie manipuleert wie in de digitale poppenkast?

Het internationale Pop Arts Festival 2016 tovert met de magie van het old school poppenspel en prikkelt de fantasie met de wondere werelden van nieuwe technologieën.

Het programma van het gehele festival is vanaf eind februari te vinden op de website.



Share |

Gerelateerde artikelen