Muziek
De touragenda van de Engelse band begint zich langzaam maar zeker te vullen, terwijl de band in de studio zit. Voor Nederland hebben ze gekozen voor het strand van Scheveningen tijdens Live On The Beach, op een septemberavond.
De touragenda van de Engelse band begint zich langzaam maar zeker te vullen, terwijl de band in de studio zit. Voor Nederland hebben ze gekozen voor het strand van Scheveningen tijdens Live On The Beach, op een septemberavond.
Rüfüs Du Sol verbindt met hun meeslepende en melodische geluid de twee werelden van live performance en elektronische muziek. De indie dance trio uit Australië laat over de hele wereld het publiek uit hun dak gaan.
IN-EDIT is een internationaal muziekdocumentaire festival dat in 2003 in Barcelona werd gelanceerd. Sindsdien werden wereldwijd edities georganiseerd. Een omgeving die bruist van de liefde voor film én muziek.
Op 7 juni released LeBlanc in samenwerking met Grammy Award winnende producer Dave Cobb zijn vierde album Renegade. Ook is Renegade de eerste single, die je alvast kunt beluisteren.
Op 5 april verschijnt de EP Live Sesh and Xtra Songs van Louis Cole, bestaande uit zes nieuwe songs en drie live-sessies die thuis opgenomen zijn met een grote big band (check de retro videoclip van eerste track Doing the Things).
Joan As Police Woman vat de eerste vijftien jaar van haar carrière als soulvolle singer-songwriter samen in JOANTHOLOGY. Op 24 mei is de reis over de jaren van Joan te beluisteren.
Na de release van debuut EP Latest News met onder andere de succesvolle single Neon, komt Waltzburg nu met een nieuwe single Gotor met bijhorende eigenzinnige video. Gotor zit vol tegenstrijdigheden. Het gaat over het dode spoor waarop een relatie kan zitten.
In de negende film van regisseur Quentin Tarantino proberen TV-ster Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) en zijn vaste stuntdubbel Cliff Booth (Brad Pitt) aan de bak te komen in een filmindustrie die ze bijna niet meer herkennen.
We hebben allemaal een superheld in ons. Het vereist alleen wat magie om het eruit te halen. In het geval van Billy Batson, kan dat door één woord te roepen: SHAZAM! De film draait vanaf 4 april in de bioscoop.