Muziek
Peter Kernel is een duo, bestaande uit Barbara Lehnhoff en Aris Bassetti. Thrill Addict is een opmerkelijk album. Kunstige en eigenzinnige uptempo indie rock, waarbij de afwisseling van mannelijke en vrouwelijke zang goed uitpakt.
Peter Kernel is een duo, bestaande uit Barbara Lehnhoff en Aris Bassetti. Thrill Addict is een opmerkelijk album. Kunstige en eigenzinnige uptempo indie rock, waarbij de afwisseling van mannelijke en vrouwelijke zang goed uitpakt.
In de eerste weken van 2015 lijken de eerste muzikale contouren al duidelijk te worden. Een aantal acts die getipt waren om het te gaan maken in 2015 lijken de eerste stappen in die richting te zetten. In deze Singles een overzicht van deze acts.
De Utrechtse singer-songwriter Eveline Vroonland presenteert dit weekend op Eurosonic Noorderslag haar debuutalbum Never Obsolete. Afgelopen jaar wist PHOS, toen nog onder haar eigen naam, al de nodige aandacht te trekken.
Sommige video’s vergeet je niet snel. Iedere vrijdag presenten we op ZUBB een memorabele (moderne) klassieker in deze nieuwe rubriek. Deze week: Tool met Stinkfist.
The Prodigy heeft haar nieuwe album The Day Is My Enemy aangekondigd, dat op 30 maart verschijnt. Het is een album dat je meeneemt op een reis door de niet in kaart gebrachte onderbuik van het nachtelijke stadsleven.
Geen nieuwe releases deze week, maar zes singles van acts die je volgens ZUBB aanstaande editie van Eurosonic Noorderslag moet gaan zien. Met tracks van onder andere Sevdaliza, SOAK, Oscar And The Wolf en Intertwine.
Voor de liefhebbers van de Netflix series House Of Cards kan de voorpret alvast beginnen, de eerste trailer voor seizoen drie is online verschenen. De korte fragmenten geven gelijk een goede indruk hoe de populaire serie verder gaat.
Het uitverkochte nieuwjaarstournee van componist en pianist Ludovico Einaudi samen met het Amsterdam Sinfonietta ging donderdagavond van start in TivoliVredenburg. Het concert droeg hij op aan de slachtoffers in Parijs.
Sommige video’s vergeet je niet snel. Iedere vrijdag presenten we op ZUBB een memorabele (moderne) klassieker in deze nieuwe rubriek. Deze week een persoonlijke favoriet: Pearl Jam met Do The Evolution.