Muziek
Vorige week stond Grizzly Bear, afkomstig uit Brooklyn in een uitverkocht Paradiso. De interactie met het publiek was minimaal, maar muzikaal steekt het geheel sterk in elkaar en de samenzang was geregeld adembenemend.
Vorige week stond Grizzly Bear, afkomstig uit Brooklyn in een uitverkocht Paradiso. De interactie met het publiek was minimaal, maar muzikaal steekt het geheel sterk in elkaar en de samenzang was geregeld adembenemend.
Elke week zie je hier welke van de nieuwe films het waard zijn te gaan kijken. De aanraders worden geselecteerd op basis van reputatie, geruchten en al gepubliceerde recensies. Deze week met Het Meisje en de Dood, Lawless en Amour.
Dit jaar alweer de 25e editie van het International Documentary Film Festival Amsterdam (IDFA). Vanaf vandaag tot en met volgende week zondag genieten van de beste documentaires in Amsterdam. Een walhalla voor de ZZDD liefhebber!
Afgelopen week had ik het genoegen om mij op dinsdag-, donderdag-, vrijdag- en zaterdagavond in de wereld van alcohol, muziek en dans te storten. En er is me iets opgevallen: de wollen trui is terug.
De uit Manchester afkomstige band de Courteeners zal hun nieuwe album ‘ANNA’ op 4 februari uitbrengen. Voorafgegaan aan de release van dit album zal de nieuwe single ‘Lose Control’ eerst worden uitgebracht op 28 januari door V2 records.
Na tien jaar wordt het toneelstuk Cloaca opnieuw op de planken gebracht. Het verhaal over veertigers Pieter, Joep, Tom en Maarten was eerder een groot succes. Nu is er een bewerking van Gerardjan Rijnders met een nieuwe generatie acteurs.
Dertien jaar na hun debuut brengt Muse hun zesde album uit, een enigszins wisselvallige plaat dus die de moeite waard is door een aantal geweldige uitschieters. Al zal de gemiddelde Muse fan zich met de meeste nummers prima kunnen vermaken.
In Foam in Amsterdam is tot en met 13 januari een retrospectief van Diane Arbus te zien. Met 200 foto’s is dit een ruim overzicht van het werk van deze gewaagde fotografe.
Ook al lijkt het nog niet zo lang geleden dat jullie mijn selectie van week 45 voorgeschoteld kregen is het toch echt weer tijd voor vijf nieuwe kneiters van singles. De keuze is deze week gevallen op alt-J, Mark Lotterman, Tame Impala, Bombay Show Pig Ft. Jacco Gardner en Foals.