Stijl
Kylie Minogue is alweer zo’n 25 jaar een bekende naam in de muziekwereld en in al die jaren heeft deze modebewuste zangeres aardig wat leuke outfits versleten. Alle reden dus om dit te vieren en er een boek over te maken: Kylie/Fashion.
Kylie Minogue is alweer zo’n 25 jaar een bekende naam in de muziekwereld en in al die jaren heeft deze modebewuste zangeres aardig wat leuke outfits versleten. Alle reden dus om dit te vieren en er een boek over te maken: Kylie/Fashion.
Afgelopen vrijdag stond Faberyayo, bekend van de Jeugd van Tegenwoordig, solo in de kleine zaal van ‘t Paard van Troje in Den Haag. Hij treedt op ter promotie van zijn album Coco, een ode aan zijn vriendin, zijn Mokka prinsesje.
Robot & Frank, de debuutfilm van Jake Schreier is een tegenvallende conceptfilm die draait om de relatie tussen een oude, vergeetachtige man en zijn robot. Frank Langella kan de film helaas niet in zijn eentje redden.
Modeontwerpster Vivienne Westwood bracht deze week een bezoek aan WikiLeaks grootheid Julian Assange en droeg daarbij een door Westwood zelf ontworpen t-shirt om haar steun aan hem te betuigen en geld in te zamelen voor WikiLeaks.
De nieuwe Bond film Skyfall komt over vier dagen uit. Ik weet niet hoe dat in Nederland wordt ontvangen, maar hier in Engeland zijn we door het dolle heen. Hoe beter deze tijd door te komen dan luisteren naar een mixtape gebaseerd op onze held. We have been expecting you, Mr Bond.
Vandaag vernamen we via Radiohead At Ease dat het debuut van Atoms For Peace, het zijproject van Radiohead’s frontman Thom Yorke, vanaf 28 januari 2013 te verkrijgen zal zijn.
Het Haagse podium Paard van Troje viert in 2012 haar 40 jarig bestaan. Onder het motto ‘Haagse Iconen’ stond afgelopen woensdagavond onder andere Di-rect, Golden Earring-zanger Barry Hay en zijn Flying V’s op de bühne.
Mr. Bram Moszkowicz. Een vriendje van de maffia of is hij gewoonweg een slordige advocaat? Het laatste nieuws zegt al veel over zijn praktijken. Deze ZUBB-Zater-Docu-Dag een portret van Nederlands bekendste advocaat.
Rock Werchter heeft de afgelopen maand nogal wat grote namen bevestigd voor de editie 2013. Eerder werd al bekendgemaakt dat Blur, Green Day, Editors, Rammstein en Depeche Mode aanwezig zullen zijn. Daar is Kings Of Leon aan toegevoegd.