De 20-jarige Mathieu Malinski is een getalenteerde pianist, maar zijn liefde voor de muziek houdt hij voor zijn omgeving geheim. Hij waakt over zijn broertje David en helpt zijn moeder die haar tijd moet verdelen over verschillende banen sinds zijn vader hen in de steek liet.
> Lees verder
Tim Tronckoe, internationaal muziek- en portretfotograaf uit België, staat op het punt zijn eerste grote kunstboek uit te brengen; een boek dat focust op klassieke portretten van muzikanten uit de hardrock en metal, op een nooit eerder geziene wijze gefotografeerd: PORTRAITS.
> Lees verder
Op 13 september wordt in CineCityXL Vlissingen de rode loper uitgerold voor de bezoekers van het Openingsgala van de 21ste editie van Film by the Sea met La Belle Époque. Film by the Sea is het vierde filmfestival van Nederland.
> Lees verder