Film & TV
M. Night Shyamalan brengt zijn twee bekende originele films samen in één explosieve, nieuwe comic thriller: Glass. Met Bruce Willis en Samuel L. Jackson uit Unbreakable en James McAvoy uit Split.
M. Night Shyamalan brengt zijn twee bekende originele films samen in één explosieve, nieuwe comic thriller: Glass. Met Bruce Willis en Samuel L. Jackson uit Unbreakable en James McAvoy uit Split.
Een sprookje, een romance, een musical, een sociale parabel en lieve horror op de koop toe…. en dat allemaal in een film. Met Miguel Lobo, Isabel Zuaa en Marjorie Estiano. Maak bij ZUBB kans op vrijkaarten voor de film.
Het nieuwe album van Stealing Sheep, Big Wows, komt op 19 april uit. Single Joking Me is alvast een fijne opwarmer van het nieuwe album dat rauwer, harder en gekker is dan het eerdere werk dat we van het trio hoorden.
De punkers van IDLES veilen al het artwork van hun laatst uitgebrachte album ‘Joy as an Act of Resistance’. Alle opbrengsten van de veiling gaan naar Samaritans, een stichting die mensen met mentale problemen opvangt en een plek biedt waar ze zichzelf kunnen zijn.
Duizenden jaren nadat onze beschaving verwoest is door een catastrofale gebeurtenis, heeft de mensheid zich op een opmerkelijke manier aan de extreme levensomstandigheden aangepast. De mensen wonen in kolossale steden, die op rupsbanden over de aarde rollen.
Het succesvolle dance concept Don’t Let Daddy Know heeft Tiësto weten te strikken als headliner tijdens de jaarlijkse editie in Amsterdam. Voor de 6e keer op rij is de Ziggo Dome de locatie waar op 1 & 2 maart 2019 de grootste dance acts van dit moment ten tonele verschijnen.
Bo, een klein maar dapper ezeltje, verlangt naar de wereld buiten zijn saaie dagdagelijkse leventje bij de dorpsmolen. Op een dag vindt hij de moed om te ontsnappen en gaat samen op pad met Ruth, het lieve schaap, en Dave, de grappige duif met waanideeën.
In de nieuwe animatiefilm Hotel Transsylvanië 3 reis je mee met onze favoriete monsterfamilie. Ze vieren vakantie aan boord van een luxe cruiseschip voor monsters. Drac kan eindelijk eens bijkomen van het drukke werk in zijn hotel.
Het vertelt het oorsprongsverhaal van de half-mens, half-Atlantiër ‘Arthur Curry’. Arthur maakt de reis van zijn leven waarin hij geconfronteerd wordt met wie hij werkelijk is en waarin hij ontdekt of hij het waard is om te zijn waarvoor hij is voorbestemd… een Koning.