Theater
Schrijver en verhalenverteller Martine Bakker en singer-songwriter Bobbie Wall bundelen hun krachten in Alleen als we samen mogen. In september gaat de show in première en is de release van het geïllustreerde boek met EP.
Schrijver en verhalenverteller Martine Bakker en singer-songwriter Bobbie Wall bundelen hun krachten in Alleen als we samen mogen. In september gaat de show in première en is de release van het geïllustreerde boek met EP.
Wolf and Sheep is een film van de jonge regisseuse Shahrbanoo Sadat (1990) over oude tradities, gebruiken en verhalen van een kleine gemeenschap van schapendrijvers in de bergen van Afghanistan.
Het India Dans Festival laat de traditionele en hedendaagse Indiase dans twee weken lang op inspirerende wijze samenkomen. Op 13 oktober opent het festival met de wereldpremière van Aghori van Shailesh Bahoran.
Breda Barst staat voor twee dagen vol pop, rock, metal, punk, elektro, hiphop en dance in het Bredase stadspark Valkenberg. De toegang is gratis. Met o.a. The Flexican, Snelle Jelle, Boris Werner, Storksky en Brutus.
Cosmic Fugazi is de eerste single van No Time Like the Present, het tweede album van gitaarband Raw Flowers dat vrijdag 1 september a.s. gaat verschijnen. Het nummer zette voor de band de toon voor het nieuwe album.
Elements Of Freestyle van ISH Dance Collective combineren dans en urban arts in een hippe en pijlsnelle show. Waar een generatie van skaters, freerunners, breakdancers en BMX met elkaar een spektakel verzorgen voor een hongerig publiek.
In War for the Planet of the Apes, het derde hoofdstuk uit de succesvolle filmreeks, worden Caesar en zijn apen in een dodelijk conflict gedwongen met een leger van mensen geleid door een meedogenloze kolonel.
Luister hier naar New York, een nieuw nummer van de Amerikaanse St.Vincent. Vorige week kondigde St.Vincent al de Fear The Future tournee aan, die ook halt zal houden in TivoliVredenburg, Utrecht op 27 oktober.
Howard Wakefield is een succesvol advocaat, echtgenoot en vader die in een opwelling besluit zijn leven achter zich te laten. Hij verschuilt zich stiekem op de zolder van zijn garage en observeert zijn vrouw en hun twee dochters.