Muziek
Op 1 maart kan je bij F.A.S.T. officieel afscheid nemen van de koude en kansloze winter. Met een zomerse line-up en een hoop gezelligheid zal er weer een fantastisch feestje worden gevierd. En wij mogen vier vrijkaarten vergeven!
Op 1 maart kan je bij F.A.S.T. officieel afscheid nemen van de koude en kansloze winter. Met een zomerse line-up en een hoop gezelligheid zal er weer een fantastisch feestje worden gevierd. En wij mogen vier vrijkaarten vergeven!
Elke week zie je hier welke van de nieuwe films het waard zijn te gaan kijken. De aanraders worden geselecteerd op basis van reputatie, geruchten en al uitgegeven recensies. Deze week met American Hustle, L’Inconnu du Lac en Only Lovers Left Alive.
Tijdens het kijken bekropen mij twee gedachten. Aan de ene kant zag ik in het klassieke verhaal van de twee geliefden vechtend tegen het onvermijdelijke eind en aan de andere kant zag ik twee junks op zoek naar hun volgende hit.
De Noorse singer-songwriter Maria Mena staat maandag 10 februari in de Tilburgse poptempel 013. Er zijn nog maar een aantal kaarten dus wees er snel bij!
Het programma voor Down The Rabbit Hole, het kleine broertje van Lowlands, begint steeds meer vorm te krijgen. Vandaag zijn er zeven nieuwe namen toegevoegd, waaronder Damon Albarn en The Brian Jonestown Massacre.
Hier op ZUBB de trailer van de nieuwe film Captain America – The Winter Soldier. Met Chris Evans, Scarlett Johansson, Robert Redford en Samuel L. Jackson. De film zal vanaf 27 maart in de bioscoop te zien zijn.
De 43ste editie van International Film Festival Rotterdam (IFFR) is afgesloten met de uitreiking van de UPC Publieksprijs voor de hoogst gewaardeerde festivalfilm. Nebraska van Alexander Payne won.
De eerste contouren van muziekjaar 2014 laten zich definitief zien. In De Singles deze week een mooie selectie nummers van artiesten waarvan 2014 nu al een mooi jaar gaat worden. Al is het maar dat ze door ons zijn geselecteerd voor De Singles.
De meest toepasselijke film die draaide op het IFFR dit jaar is helaas niet de beste. Tres D is een film die zich op een filmfestival afspeelt en waarin veel over film gepraat wordt. De film is heel gelaagd, maar werkt op op geen enkel niveau echt goed.