Muziek
Het trio uit Londen staat voor de derde keer in één jaar in de Canadese stad Toronto. Het concert zou eigenlijk plaats vinden op het grotere Downsview Park maar werd twee weken voor aanvang verplaatst naar het kleinere Echo Beach.
Het trio uit Londen staat voor de derde keer in één jaar in de Canadese stad Toronto. Het concert zou eigenlijk plaats vinden op het grotere Downsview Park maar werd twee weken voor aanvang verplaatst naar het kleinere Echo Beach.
Vandaag in de ZUBB-ZaterDag-Docu de advertorial Battersea: Power of London. In deze mini documentaire gaat zangeres Eliza Doolittle samen met Remi Kabaka van The Gorillaz op ontdekkingsreis in dit kenmerkende gebouw.
Elke week zie je hier welke van de nieuwe films het waard zijn te gaan kijken. De aanraders worden geselecteerd op basis van reputatie, geruchten en al uitgegeven recensies. Deze week met Before Midnight, Star Trek Into Darkness, The Iceman en Trance.
Het verhaal van de jonge bandiet Bob Muldoon. Bob ontsnapt uit de gevangenis en trekt door het Texaanse platteland om zich te herenigen met zijn vrouw Ruth Guthrie en zijn dochter die hij nog nooit heeft gezien.
De eerste luisterbeurt van The Terror zal waarschijnlijk een wtf-momentje opleveren maar het is echt een geweldig album geworden. Het is bewonderenswaardig dat een band na dertig jaar nog steeds het experiment opzoekt. Hulde!
In de Afro-Amerikaanse cultuur vinden we de oorsprong van de muzieksoort. Het evolueerde zich en ergens rond 1917 ontstaat wat we nu Jazz noemen en wel in New Orleans. Althans volgens deze serie.
Sunny, yesterday my life was filled with rain. Sunny, you smiled at me and really eased the pain. The dark days are gone, and the bright days are here. SUMMER HAS ARRIVED! Met Mvula Mandondo, The Coup, Citizens, The Weeks en Crystal Fighters.
De mix van vandaag is samengesteld uit popliedjes die in films zijn gebruikt of ervoor gemaakt zijn. Alle liedjes komen uit films die ik zelf leuk vind. Films als: Garden State, Juno, Jackie Brown, The Big Lebowski, Scarface en Trainspotting.
Uit de webserie van Douglas Rodrigues da Silva over zijn training voor de Dalua Downhill. In deze ZZDD gaan we naar America Do Sul het derde onderdeel in de training van de Dalua master. Enjoy!