Muziek
The Messenger is het debuutalbum van The Smiths gitarist Johnny Marr. Een aantal mindere songs zorgen ervoor dat het niet een perfecte plaat is geworden, maar voor degene die van de Britse sound houdt is dit zeer zeker een aanrader.
The Messenger is het debuutalbum van The Smiths gitarist Johnny Marr. Een aantal mindere songs zorgen ervoor dat het niet een perfecte plaat is geworden, maar voor degene die van de Britse sound houdt is dit zeer zeker een aanrader.
Hoofdrolspeler Pierre Clément is openbare aanklager en onderzoekt de dood van een Roemeense escort Elina Andrescu. Hoofdinspecteur Laure Bertaud en rechter Roban werken ook aan de zaak. Ze denken een samenzwering te hebben ontdekt.
De serie, gemaakt door Michael Hirst, vertelt het verhaal over een tijd waarin de Vikingen heersen. Een gewelddadige cultuur vol met machtige Noren die overvielen, verhandelde en reisden in begin van de middeleeuwen.
Het drietal staat bekend om hun progressieve en experimentele rockmuziek en zijn na ruim twee jaar radiostilte weer helemaal terug met een clubtour door het land. Hun onconventionele gebruik van hun instrumenten draait inmiddels 15 jaar mee.
Als relatieve buitenstaander brengt de Australische regisseuse Cate Shortland een verhaal over de Tweede Wereldoorlog. Lore moet met haar broertjes en zusje Duitsland doortrekken terwijl de geallieerden het land innemen.
Te laat op je werk vandaag? Een afspraak gemist of een taak vergeten? De drukte is weer begonnen. We zijn net twee uur bezig. Diverse taken vragen om diverse songs. Met o.a. Sia, MGMT, Foals, Young The Giant, en Modest Mouse.
Het folkrocktrio uit Denver, Colorado is opgericht in 2002. Het nummer Ho Hey betekende vorig jaar de doorbraak van de band. Deze zomer staan ze onder andere op Lowlands en Rock Werchter.
Vorige week vrijdag, de eerste dag in maart van 2013, was alweer de 3e editie van Mowing Club festival in het Paard van Troje. Naast Smutfish stonden ook Elliott Brood uit Toronto, Strand of Oaks uit Philedelphia en Vanessa Peters uit Dallas op het podium.
Vandaag in de ZUBB-ZaterDag-Docu komen het heden, verleden, de pioneers en de hedendaagse helden van het snowboarden allemaal aan bod. Met interviews en archief materiaal van Todd Richards, Gigi Rüf, Terje Haakonsen, Jake Burton, Tom Sims, Stale Sandbech en Craig Kelly.